when-and-how.jpg
HrvatskiEnglish

the-rights-of-children-of-incarcerated-parents

 

CALENDAR 2016

kalendar2016naslovnica

pdfEXHIBITION

 

7.jpg

Children say

7.jpg

protectingthebestinterest2

blank.png

centar za sigurniji internet logo

ratifyOP3

Najnovije
   Display # 
# Article Title Date
1 Konferencije za medije uz poziv djeci da se prijave za savjetnike pravobraniteljice Friday, 26 May 2017
2 Sastanak s UNICEF-ovom stručnjakinjom za rodna pitanja Thursday, 25 May 2017
3 Pravobraniteljica održala predavanje za studente pedagogije Thursday, 25 May 2017
4 Obilježena 20. obljetnica SOS Dječjeg sela Ladimirevci Thursday, 25 May 2017
5 Obustava javnog poziva kandidatima za zamjenika/zamjenicu pravobraniteljice za djecu Wednesday, 24 May 2017
6 Psiholozi iz Bosne i Hercegovine u stručnom posjetu pravobraniteljici Wednesday, 24 May 2017
7 Sjednica Odbora za praćenje Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali Monday, 22 May 2017
8 Stručni skup "Pravo djeteta na život u obitelji" Monday, 22 May 2017
9 Dječji susreti 2017. u Laduču Saturday, 20 May 2017
10 Održan 9. međunarodni znanstveni skup ERFCON 2017. Friday, 19 May 2017
11 Podrška projektu "Uz nas niste sami" Monday, 15 May 2017
12 Smotra preventivnih programa Splitsko-dalmatinske županije Monday, 15 May 2017
13 Simulirana sjednica Hrvatskog sabora za učenike srednjih škola Monday, 15 May 2017
14 Konferencija u povodu 25. godina pučkog pravobranitelja Friday, 12 May 2017
15 Djeca iz DND Zabok posjetila pravobraniteljicu Tuesday, 09 May 2017
16 Međunarodna konferencija u SAD-u: "Obitelji čiji su članovi u zatvoru" Monday, 08 May 2017
17 Predstavljena "Analiza stanja dječje participacije u Hrvatskoj" Friday, 05 May 2017
18 Koordiniranim djelovanjem do bolje integracije migranata Wednesday, 03 May 2017
19 Novinarske nagrade – uz Svjetski dan slobode medija Wednesday, 03 May 2017
20 Javni poziv kandidatima za zamjenika/zamjenicu pravobraniteljice za djecu Friday, 28 April 2017
21 Kongres studenata prava - o maloljetnicima u kaznenom postupku Friday, 28 April 2017
22 Posjet domovima za odgoj djece i mladeži u Splitu i Zadru Friday, 28 April 2017
23 Predstavljanje rezultata Projekta "Kaleidoskop" Thursday, 27 April 2017
24 Pravobranitelji s predstavnicima Europske komisije za borbu protiv rasizma i nesnošljivosti Thursday, 27 April 2017
25 Obilazak odjela za dječju psihijatriju u Splitu Thursday, 27 April 2017
26 Na "Susretu ljudskih prava" u Pazinu Wednesday, 26 April 2017
27 Susret s polaznicima ERF-ovog međunarodnog seminara o zlostavljanju djece Wednesday, 26 April 2017
28 Pravobraniteljica na sastanku u Stocholmu o zaštiti prava djece u migracijama Monday, 24 April 2017
29 Međunarodni skup "Sadašnjost za budućnost odgoja i obrazovanja – mogućnosti i izazovi" Friday, 21 April 2017
30 Predstavljeni "Indikatori dobrobiti djece" Thursday, 20 April 2017
31 Saborski odbor za obitelj raspravljao o zaštiti djece bez pratnje Thursday, 20 April 2017
32 Suradnja s Pravnim fakultetom u Zagrebu Wednesday, 19 April 2017
33 Dječji vijećnici Grada Velike Gorice posjetili pravobraniteljicu Monday, 10 April 2017
34 Održan godišnji sastanak Mreže mladih savjetnika pravobraniteljice Saturday, 08 April 2017
35 Obilježen svjetski dan Roma Friday, 07 April 2017
36 Posjet Prihvatnom centru za strance u Zagrebu Friday, 07 April 2017
37 Predavanje za pedagoge o zaštiti prava djece Friday, 07 April 2017
38 Pravobraniteljica na Općoj skupštini Eurochilda u Bruxellesu Thursday, 06 April 2017
39 Odbor za ravnopravnost spolova raspravljao o ravnopravnom roditeljstvu Wednesday, 05 April 2017
40 Priopćenje o Odluci Ustavnoga suda o ukidanju Zakona o pravobranitelju za djecu Monday, 03 April 2017
41 Hrvatskom saboru predano Izvješće o radu pravobraniteljice za djecu u 2016. Monday, 03 April 2017
42 Znanjem do sigurnijeg interneta Friday, 31 March 2017
43 Rasprava o prijedlogu Nacionalne strategije zaštite od nasilja u obitelji Tuesday, 28 March 2017
44 Preventivni program "Zajedno protiv govora mržnje" Friday, 24 March 2017
45 Sastanak "Prava djeteta u liječenju" Thursday, 23 March 2017
46 Internacionalna koalicija za djecu čiji su roditelji u zatvoru osnovana na Novom Zelandu Thursday, 23 March 2017
47 Stručni skup o odgoju i obrazovanju darovitih i učenika s problemima u ponašanju Thursday, 23 March 2017
48 Stručni skup o prevenciji radikalizacije mladih Thursday, 23 March 2017
49 Susret s predstavnicama Udruge "Lavice" Wednesday, 22 March 2017
50 Posjet Zatvoru u Osijeku Wednesday, 22 March 2017
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Page 1 of 41